SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Våra lag
Dam A-Lag
Håkan Norberg, Materialare
 
0702-09 00 46
Jan Östman, Lagledare
 
0703-29 56 04
Jens Carlström, Målvaktstränare
 
0706-55 67 53
Michael Rosén, Lagledare
 
0725-70 87 07
Peter Olsson, Tränare
 
0706-74 47 31
Tobias Göransson, Ass Tränare
 
0705-54 34 79
Dam Div 2
Katarina Lindfors, Lagledare
 
0701-09 53 52
Magnus Norberg, Lagledare
 
0703-48 93 84
Thomas Gavelin, Tränare
 
0705-17 61 80
Ulf Niederbach, Lagledare
Herr Div 6
Camilla Schill, Lagledare
 
0703-79 32 79
Crister Persson, Ass Tränare
 
0705-49 07 67
Vidan Naskov, Tränare
 
0702-72 78 61
SIK utveckling pojk
Andreas Persson, Tränare
 
0702-47 12 82
David Borgström, Tränare
 
0703-40 04 39
Henrik Schavon, Ass Tränare
 
0709-10 15 77
Johan Hydling, Tränare
 
0732-75 45 87
Nicklas Abrahamsson, Tränare
 
0704-49 70 50
Peter Ölund, Lagledare
 
0703-26 07 67
P07
David Vestberg, Ass Tränare
 
0706-30 73 57
Jon Odelsheim, Fystränare
Lars Bergius, Ass Tränare
 
0702-65 68 86
Malin Grundström, Lagledare
 
0703-41 98 55
Mattias Norlin, Lagledare
 
0705-66 79 94
P08
Linda Bergström, Målvaktstränare
Magnus Rylander, Tränare
 
0703-83 73 71
Marie Edin, Lagledare
 
0725-84 52 80
Tommy Holmgren, Tränare
 
0705-49 90 39
P09
Andreas Byström, Ass Tränare
 
0703-57 53 58
Anna Wedman Persson, Ass Tränare
 
0738-01 86 57
Cathrine Kristoffersson, Lagledare
 
0727-45 36 76
Douglas de Santana, Ass Tränare
 
0702-48 00 48
Henrik Jonth, Ass Tränare
 
0702-92 13 35
Jörgen Åkerman, Tränare
 
0703-49 45 99
Robert Nordqvist, Målvaktstränare
 
0703-79 49 38
Roger Andersson, Lagledare
 
0703-75 80 22
Viktor Jonth, Ass Tränare
Åsa Andersson, Ass Tränare
P10
Benny Sjölund, Målvaktstränare
 
0730-63 80 45
Christina Lindfors, Lagledare
 
0702-85 60 39
Erik Isaksson, Tränare
 
0706-94 77 08
Jessica Dahlbäck, Lagledare
 
0703-27 32 76
Lars Dahlbäck, Lagledare
 
0702-70 44 48
Lars-Göran Edlund, Materialare
P11
Fredrik Gustafsson, Ass Tränare
Hans Persson, Lagledare
 
0735-70 35 50
Mikael Eriksson, Ass Tränare
Paul Rotmans, Tränare
 
0724-54 79 84
Sandra Quist, Lagledare
 
0730-35 24 47
Tobias Blomquist, Tränare
 
0722-34 29 79
P12
Alexander Grindborg, Ass Tränare
 
0703-43 47 73
Andreas Byström, Lagledare
 
0703-57 53 58
Joakim Berggren, Tränare
 
0733-37 42 79
Johnny Carlström, Ass Tränare
 
0706-27 75 13
Sofia Winternell, Lagledare
P13
Adonay Lopez Ortega, Ass Tränare
 
0736-64 97 63
Lars Dahlbäck, Lagledare
 
0702-70 44 48
Maria Hörling, Lagledare
Pär Flygare, Tränare
 
0702-71 79 31
Robin Strindlund, Tränare
 
0768-29 64 65
P14
Emelie Väänänen, Ass Tränare
 
0736-99 83 08
Erika Eriksson, Tränare
 
0706-89 69 38
Karin Persson, Lagledare
 
0702-55 80 42
Roger Johansson Thuné, Tränare
 
0705-42 18 31
F17
Caroline Lindvall Persson, Lagledare
 
0702-72 25 85
Caroline Westberg, Lagledare
 
0706-76 66 28
Christina Bergström, Tränare
 
0706-65 48 08
Eva Dahlström, Tränare
 
0730-28 09 59
Fanny Bergström, Ass Tränare
 
0706-65 40 82
Jan Abrahamsson, Målvaktstränare
 
0703-41 99 48
Stefan Hörnell, Lagledare
 
0761-33 51 83
SIK utveckling flick
Caroline Westberg, Lagledare
 
0706-76 66 28
Johan Ingman, Ass Tränare
 
0725-46 37 51
Jonas Norberg, Tränare
 
0766-77 48 46
F07/08
Görgen Nordin, Tränare
 
0706-32 92 93
Jonas Jacobsson, Tränare
 
0702-98 15 95
Lisa (Elisabeth) Norberg, Lagledare
 
0702-88 95 88
Matilda Lindgren, Tränare
 
0702-33 38 50
Mikael Fredin, Ass Tränare
 
0701-90 91 20
Sandra Quist, Lagledare
 
0730-35 24 47
F09
Anna Wikström Lind , Lagledare
 
0703-60 14 71
Ingemar Johansson Sevä, Ass Tränare
 
0705-75 65 05
Linda Sällström, Tränare
 
0705-32 83 62
Mikael Söderberg, Tränare
 
0706-84 50 42
Robert Blanck Bergner, Tränare
F10
Andreas Olsson, Lagledare
Annelie Sandin, Materialare
 
0702-71 13 25
Fredrik Jonsson Edfors, Tränare
 
0706-76 75 94
Jaana Bodén, Materialare
 
0734-16 87 07
Johan Lind, Lagledare
 
0735-08 62 07
Jörgen Andersson, Tränare
 
0703-29 75 34
Mattias Näktergal, Tränare
 
0730-53 16 30
Mikael Fredin, Tränare
 
0701-90 91 20
Roger Kristofersson, Materialare
F11
Andreas Sjölund, Målvaktstränare
 
0725-40 94 41
Fredrik Liljeblad, Tränare
 
0703-98 38 68
Jens Wallgren, Ass Tränare
 
0702-47 97 85
Karin Fossum Sjödin, Lagledare
 
0703-15 47 23
Marcus Hörling, Ass Tränare
 
0702-45 05 92
Mats Österlund, Lagledare
 
0706-80 81 90
F12
Anna-Maria Svensson, Ass Tränare
 
0702-12 89 48
Jennie Edfors, Ass Tränare
 
0706-57 99 43
Mattias Gidlund, Lagledare
 
0702-66 66 21
Robert Nordqvist, Tränare
 
0703-79 49 38
Roger Andersson, Lagledare
 
0703-75 80 22
Sofia Winternell, Lagledare
F13
Anna Liljeblad, Lagledare
 
0706-02 40 19
Björn Hellström, Lagledare
Irina Isaksson, Ass Tränare
 
0703-67 92 73
Josef Lundkvist, Ass Tränare
 
0736-40 29 28
Mattias Häggblad, Tränare
 
0702-31 08 13
Per Grönros, Lagledare
 
0703-37 66 85
Sandra Hiller, Ass Tränare
 
0730-24 50 20
F14
Anders Blom, Lagledare
 
0705-76 25 87
Johan Kjellsson, Tränare
 
0705-45 05 43
Jörgen Vedin, Lagledare
 
0706-90 83 87
Niklas Vallin, Tränare
 
0703-72 74 34
Bollkul
Andreas Hiller, Tränare
 
0702-35 96 54
Emma Edman, Tränare
 
0768-41 34 77
Emma Holmström, Tränare
 
0706-41 08 73
Isabella Scandurra, Tränare
 
0703-68 12 99
Jerker Rudin, Tränare
 
0703-79 01 24
Lina Bergius, Ass Tränare
 
0722-04 20 66
Linn Österberg, Tränare
 
0702-84 89 48
Markus Ågren, Ass Tränare
 
0703-42 92 66
Pelle Fjeldseth, Tränare
 
Sophie Norberg, Tränare
 
0730-44 36 06
Susanna Sandberg, Ass Tränare
 
0703-01 36 21
Domare
Martin Palm, Ungdomsdomaransvarig
 
0704-59 71 13
Styrelsen
Andreas Olsson, Styrelse
 
0705-57 21 24
Caroline Lindvall Persson, Styrelse
 
0702-72 25 85
Johan Nyberg, Styrelse
 
0701-91 98 70
Lindalisa Carlsson, Styrelse
 
0704-25 49 68
Marie Edin, Styrelse
 
0725-84 52 80
Martin Palm, Styrelse
 
0704-59 71 13
Susann Genegård Ivarsson, Styrelse
 
0706-89 32 87
Tommy Holmgren, Styrelse
 
0705-49 90 39
Åsa Andersson, Styrelse
 
0705-73 57 04
Arena/Anläggningsgrupp
Daniel Stenström, Arena/Anläggningsgrupp
David Borgström, Arena/Anläggningsgrupp
Frank Lindqvist, Arena/Anläggningsgrupp
Håkan Hörnqvist, Arena/Anläggningsgrupp
Håkan Norberg, Arena/Anläggningsgrupp
Joakim Henriksson, Arena/Anläggningsgrupp
Jon Odelsheim, Arena/Anläggningsgrupp
Jörgen Vedin, Arena/Anläggningsgrupp
Lars-Erik Eriksson, Arena/Anläggningsgrupp
Margareta Eriksson Bech, Arena/Anläggningsgrupp
Matthias Olsson, Arena/Anläggningsgrupp
Mattias Norberg, Arena/Anläggningsgrupp
Mikael Söderkvist, Arena/Anläggningsgrupp
Morgan Elfving, Arena/Anläggningsgrupp
Patrik Eriksson, Arena/Anläggningsgrupp
Rolf Heinemann, Arena/Anläggningsgrupp
Thomas Nordström, Arena/Anläggningsgrupp
Tony Karlsson, Arena/Anläggningsgrupp
Arrangemangsgrupp
Anna-Karin Widebro, Arrangemangsgrupp
Frida Jonth, Arrangemangsgrupp
Jan Östman, Arrangemangsgrupp
Kristel Sundström, Arrangemangsgrupp
Lena Mjörndal, Arrangemangsgrupp
Liza Ingman Åström, Arrangemangsgrupp
Lotta Svensson, Arrangemangsgrupp
Malin Grundström, Arrangemangsgrupp
Malin Nordin, Arrangemangsgrupp
Maria Björklund, Arrangemangsgrupp
Niklas Sirviö, Arrangemangsgrupp
Ove Eriksson, Arrangemangsgrupp
Peter Woxlin, Arrangemangsgrupp
Petra Lindelöf, Arrangemangsgrupp
Therese Bodin, Arrangemangsgrupp
Therese Boström, Arrangemangsgrupp
Åsa Andersson, Arrangemangsgrupp
Föreningen
Charlotta Byström, Föreningen
Håkan Norberg, Föreningen
Mats Nytorp, Föreningen
Kioskgrupp
Agnes Källgren, Kiosk
Anna-Carin Nordin, Kiosk
Carolina Callsen, Kiosk
Charlotta Byström, Kiosk
Emelie Svensson, Kiosk
Erika Hägglund, Kiosk
Gunilla Lindquist, Kiosk
Hans Persson, Kiosk
Ida Lindman, Kiosk
Josefin Nordin, Kiosk
Karin Dahlin, Kiosk
Liga Berzina, Kiosk
Lisa (Elisabeth) Norberg, Kiosk
Malin Ulinder, Kiosk
Marie Toorell, Kiosk
Marie Vestberg, Kiosk
Marlene Sjögren Kroon, Kiosk
Robert Persson, Kiosk
Therese Grindborg, Kiosk
Åsa De Santana, Kiosk
Sportkommitté
Crister Persson, Sportgrupp
Jan Östman, Sportgrupp
Ulf Niederbach, Sportgrupp
Ungdomskommitté
Anna Wedman Persson, Ungdomskommitté
Helena Dahlberg, Ungdomskommitté
Jessica Persson, Ungdomskommitté
Johanna Johansson, Ungdomskommitté
Lars Bergius, Ungdomskommitté
Linda Lundin, Ungdomskommitté
Magnus Andersson, Ungdomskommitté
Marie Edin, Ungdomskommitté
Marina Larserud Hagstedt, Ungdomskommitté
Paul Rotmans, Ungdomskommitté
Peter Nilsson, Ungdomskommitté
Stefan Hörnell, Ungdomskommitté
Stina Näktergal, Ungdomskommitté
Susann Genegård Ivarsson, Styrelse
Åsa Haglund, Ungdomskommitté
Valberedningen
Andreas Hamberg, Valberedning
Christer Norén, Valberedning
Emma Lind, Valberedning
Filip Örnerkrans, Valberedning
Johanna Johansson, Valberedning
Kimmo Manselius, Valberedning
Lars Bergius, Valberedning
Margareta Löfvenmark, Valberedning
Marie Toorell, Valberedning
Mikael Bodén, Valberedning
Ola Hedqvist, Valberedning
Tomas Toorell, Valberedning
Ulrika Dahlberg, Valberedning
Sponsorgrupp
Andreas Olsson, Sponsorgrupp
 
0705-57 21 24
Cathrine Kristoffersson, Sponsorgrupp
 
0727-45 36 76
Mats Nytorp, Sponsorgrupp
 
0705-41 80 32
Per Lundgren, Sponsorgrupp
 
0702-77 91 68

 
 
SPONSORER